עשרות שנים של ניסיון משפטי בתחום הנדל"ן, צוואות וירושות
עומדות לרשותך

מי אנחנו

שמי דילן מסוארי, בעל תואר ראשון במשפטים מטעם אוניברסיטת תל אביב, נשוי ואב לשניים.

כשהתבגרתי ראיתי את הערך הרב שיש להשכלה משפטית, במיוחד כאשר נתקלתי לא פעם במכרים ובני משפחה, שלא ידעו כיצד להתמודד מול גופים חזקים כגון בנקים, קבלנים, חברות ורשויות ממשלתיות, ומצאו עצמם אובדי עצות ובעמדת נחיתות כשהם מטורטרים בלי סוף ונאלצים לשלם ברשלנות הון תועופות מכיסם.

וזאת בעיקר, כתוצאה מחוסר המודעות של האזרח הממוצע לכוח שיש למילים בשפה המשפטית בחיי היום יום.

השאיפה שלנו

זה אולי נשמע קצת קלישאתי אבל…
בסקרים שנערכים מפעם לפעם מסתבר שעורכי דין נתפסים בתודעה הציבורית כאנשי מקצוע לא ישרים במיוחד.
למעשה זהו המקצוע שנמצא תמיד בראש הרשימה.
ויותר מזה, בין כל התחומים שעורכי דין מטפלים מסתבר שבתחום הנדל"ן נמצא מספר הלקוחות המאוכזבים הגדול ביותר.

אז נכון, אני מודע לזה שלא נוכל לשנות את העולם… אבל ברמת המיקרו השאיפה שלנו היא להעניק ללקוחות חווית שירות יוצאת דופן ועד עכשיו זה הולך לנו ממש טוב.

מה אנחנו עושים

כיום עם ניסיון של למעלה מעשור כעו"ד (מתוכם כ- 4 שנים במחלקה המשפטית של כלל חברה לביטוח בע"מ) אני רואה בעבודתי כשליחות של ממש המאפשרת לי לחלוק את הידע שצברתי ולייצג לקוחות בתחומי ההתמחות של משרדי.

לאחר שליוונו עשרות עסקאות נדל"ן בשנים האחרונות אנחנו ערים ומודעים לכל האותיות הקטנות שאחרים מנסים לשרבב בחוזים.

את הסיפוק הגדול ביותר מהעבודה אני סופג כשמדובר בעסקאות מורכבות ומסובכות כאשר אני יודע כמה ערך היה לידע ולנסיון שלי לתרום בתור האדם שאמון על הגנת העסקה.

"אני מאמין שהכל קורה מסיבה מסוימת. לא לחינם החיים גלגלו אותי להתעסק בתחום עם מורכבות תדמיתית כי כמו בכל דבר בחיים יש שני קטבים, אחד טוב ואחד רע, שחור או לבן. במקצוע הזה הנתונים מראים שהטוב הולך ונדחק החוצה, ולכן סיוע והגנה משפטית על אנשים בעסקה הגדולה ביותר בחייהם הפכה עבורי תחושת שליחות אמתית לתת מקום לצדק וליושרה לאזן את הקטבים."
דילן לעדות עורך דין נדלן
דילן מסוארי
עורך דין למקרקעין ונדל"ן

הלקוחות המרוצים שלנו

אבי פסטרנק
אבי פסטרנקחולון
קרא עוד
חייב להודות שמעולם לא המלצתי על שרות שקיבלתי אך לאור השרות המקצועי , האדיב המהיר ובמחיר הוגן ביותר החלטתי לכתוב . הגעתי לעו"ד מסוארי כדי להעביר בטאבו דירה שעברה בירושה. עו"ד מסוארי פועל באמצעות טכנולגיות מתקדמות אשר באמצעותם העברתי לו למייל את המסמכים הנדרשים.הגיע לכתובתי בפחות מ-24 שעות להחתים אותי על תצהיר. יום למחרת כבר הדירה היתה רשומה בטאבו. מודה לו על שירות המקצועי ומהיר שטרם הכרתי כמותו .......................... תודה רבה !
איריס גולדנברג
איריס גולדנברג@username
קרא עוד
הגעתי לעו"ד מסוארי כי רציתי להעביר בטאבו דירה שעברה בירושה. עו"ד מסוארי הגיע עד אליי באותו יום להחתים אותי על תצהיר. יום למחרת כבר הדירה היתה רשומה בטאבו. מודה לך על השירות הכי מקצועי ומהיר שהכרתי. תודה ענקית !
סיגי שריקר
סיגי שריקררמת גן
קרא עוד
את דילן פגשתי בתקופה שהייתי הכי חייבת עזרה, יעוץ, וניווט, רוב עורכי הדין התחילו ישר במחיר מה שגרם לי לפסול מיד וזה לא רק על עלות היצוג אלה רק כי הדגש היה על ההבט הכספי, למזלי פגשתי את דילן והשיחה התחילה בשיחת הרגעה ויעוץ שהמשיך ליצוג מקצועי, אנושי ואמיתי והגון, דילן ליווה אותי מתחילת התהליך ועד סופו ובכל הדרך דאג בקנאות על כל פרט ופרט לטובתי. ממליצה בחום מניסיון אישי על השרות שלו.
דליה ישראל
דליה ישראלראשון לציון
קרא עוד
הגעתי למסוארי דילן דרך גוגל במענה לשאלה. היה ברור לי שעסקאות נדל"ן אבצע בלישכתו דילן מקצועי קשוב חכם, ישר והגון. ליווה אותי בנאמנות לאורך כל הדרך. טרח לתזכר ודאג לכל פרט ופרט . ידעתי שיש על מי לסמוך. ממליצה בחום.
אבי רזפורקר
אבי רזפורקרראשון לציון
קרא עוד
מנסיוני עו"ד דילן מסוארי מקצועי מאד זריז ושירותי בכל מה שקשור לטאבו, אישורי עיריה ועוד פעל במהירות ומקצועיות. ממליץ בחום לכל מי שצריך עו"ד בתחום לפנות אליו. מאד אמין וסוגר את כל הקצוות בעבודה
הקודם
הבא
5/5

המסגר 42, תל אביב | 079-5740020 | masuarilaw@gmail.com

5/5