שירותי המשרד

דיני מקרקעין | דיני ירושה | עריכת צוואות

משרד עורכי דין מקרקעין בתל אביב

הצוות המסור והמנוסה של עורכי הדין שלנו מתמחה במגוון רחב של ענייני נדל"ן. לרבות עסקאות נכסים, חכירות, ייעוד ושימושי קרקע, חוזי בנייה וסכסוכי בעלי דירה-שוכרים. בין אם אתה קונה, מוכר, בעל בית, שוכר, יזם או משקיע. אנו מספקים תמיכה משפטית מקיפה המותאמת לדרישות הספציפיות שלך.

אנו מבינים שעסקאות נדל"ן יכולות להיות מורכבות וכרוכות בהשקעות פיננסיות משמעותיות. לכן אנו נותנים עדיפות לתשומת לב לפרטים ובדיקת נאותות יסודית. כדי להבטיח שהאינטרסים שלך מוגנים לאורך כל התהליך. עורכי הדין שלנו בוחנים בקפדנות חוזים, מבצעים חיפושי כותרת ומנווטים בדרישות הרגולטוריות. כדי למזער סיכונים פוטנציאליים ולמקסם תוצאות חיוביות.

השירותים המשפטיים בתחום המקרקעין שלנו משתרעים גם ליישוב סכסוכים. בין אם מדובר במשא ומתן להסדרים, ייצוג לקוחות בגישור או בוררות, או ליטיגציה בבית משפט. עורכי הדין המיומנים שלנו ערוכים היטב לטפל גם בסכסוכי הנדל"ן המאתגרים ביותר. אנו שואפים להשיג החלטות יעילות וחסכוניות תוך שמירה על הזכויות והאינטרסים שלך.

תקשורת לקוח היא בחזית העיסוק שלנו. אנו מקדישים את הזמן להקשיב לחששותיך. להסביר מושגים משפטיים מורכבים בצורה ברורה ותמציתית, ולספק עדכונים שוטפים על התקדמות התיק שלך. אנו מבינים שהמצב של כל לקוח הוא ייחודי, ואנו מתאימים את האסטרטגיות המשפטיות שלנו כדי לעמוד ביעדים וביעדים הספציפיים שלך.

עם ההבנה העמוקה שלנו בחוקי הנדל"ן, התקנות והנהלים בתעשייה. אנו מספקים לך את הביטחון והשקט הנפשי הדרושים כדי לקבל החלטות מושכלות לגבי עסקאות הנדל"ן שלך או מחלוקות.

מה זה מינוי מנהל עיזבון זמני

אנו מבינים כי פטירתו של אדם אהוב היא תקופה מאתגרת ומרגשת. הצוות המסור של עורכי הדין המנוסים שלנו כאן כדי ללוות אותך בתהליך המשפטי המורכב בחמלה ובמומחיות.

שירות דיני הירושה שלנו מקיפים מגוון רחב של תחומים: החל בהגשת בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה ועד לתכנון וניהול עיזבון. עם תשומת לב קפדנית לפרטים, אנו מבטיחים שרצונותיו הסופיים של יקירכם ישתקפו במדויק בתוכנית העיזבון. תוך מזעור הסיכון למחלוקות או סיבוכים בהמשך הדרך.

צוות עורכי הדין הבקיא שלנו הוא בעל הבנה מעמיקה של חוקי הירושה והתקנות. הן ברמה הלאומית והן ברמה המקומית. אנו נשארים מעודכנים בהתפתחויות המשפטיות האחרונות כדי לספק לך את האסטרטגיות המשפטיות המקיפות והיעילות ביותר.

תקשורת עם לקוחות היא הליבה של העיסוק שלנו. אנו מקדישים את הזמן כדי להקשיב בתשומת לב לדאגותיך, לענות על שאלותיך ולהציע הסברים ברורים על ההליכים המשפטיים המעורבים. המטרה שלנו היא להעלים את המורכבות של דיני הירושה. כדי לקבל החלטות מושכלות שמתאימות לכוונות של יקירך ושומרות על האינטרסים שלך.

לאורך כל הדרך, אנו מספקים תמיכה והכוונה, מבטיחים שכל המסמכים הדרושים מוכנים ומתויקים כהלכה. מיסי עיזבון מנוהלים ביעילות, וכל אתגרים או מחלוקות פוטנציאליים יטופלו באופן יזום. הצוות שלנו שואף לייעל את התהליך ולהקל על העומס המוטל עליך בתקופה מאתגרת זו.

עם הניסיון הרב שלנו, תשומת הלב לפרטים וגישה אמפטית. אנו מחויבים לספק לך את רמת השירות הגבוהה ביותר. ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר האפשריות בענייני ירושה.

עריכת צוואה אצל עורך דין צוואות

עם שנים של ניסיון בתחום עריכת צוואות. אנו מתמחים במתן שירותים משפטיים מקיפים ומותאמים אישית. כדי לעזור לך להבטיח את מורשתך ולהבטיח שיקיריך מוגנים.

משרדנו מבין את החשיבות בקיום צוואה ערוכה ומעודכנת המשקפת את רצונותיכם ותתייחס למורכבות הייחודית של העיזבון שלכם. למשרדנו ניסיון רב במגוון סוגי הצוואות: לרבות צוואה הדדית, צוואה משותפת, צוואה בעדים, צוואה בעל פה ועוד.

אנו מאמינים בגישה הוליסטית לתכנון עיזבון. עורכי דין מנוסים יעבדו איתך בשיתוף פעולה הדוק. כדי להבין את המטרות שלך, להעריך את מצבך הפיננסי ולזהות סיכונים או אתגרים פוטנציאליים שעלולים להתעורר. לאחר מכן ניצור תוכנית מותאמת אישית לצרכים הספציפיים שלך. ונבטיח שהנכסים שלך יחולקו על פי רצונך תוך צמצום השלכות מס והימנעות מסיבוכים משפטיים מיותרים.

השירותים שלנו בעריכת צוואות חורגים גם מעבר לניסוח המשפטי. אנו מספקים הנחיות לגבי הקמת נאמנויות, ייפוי כח, הפניה לאישורים רפואיים, גיוס עדים, ועוד. מעטפת זו מאפשרת לך לקבל החלטות חשובות בנוגע לעניינים הפיננסיים והבריאותיים שלך.

מה שמייחד את משרד עורכי דין מסוארי דילן הוא המחויבות שלנו לבניית קשרים ארוכי טווח עם הלקוחות שלנו. אנו מבינים שהחיים משתנים ללא הרף, ויתכן ותוכניות העיזבון שלך יצטרכו להתפתח בהתאם. עורכי הדין שלנו יבדקו ויעדכנו את המסמכים שלך באופן קבוע. כדי להבטיח שהם יישארו מתאימים לנסיבות ולרצונות הנוכחיים שלך.

אנו גאים במקצועיות, ביושרה ובאמפטיה שלנו. אנו מכירים בכך שדיון בענייני ירושה יכול להיות רגיש. ואנו שואפים ליצור סביבה תומכת ומבינה שבה תוכל לבטא בגלוי את החששות והרצונות שלך.

משרד עורכי דין צוואות וירושות

מסחרי

ייצוג בעסקאות (רכישה ומכירה) של נכסים מסחריים משרדינו מבצע בדיקת נאותות – "Due Diligence" בשיתוף בעלי מקצוע (רואי חשבון ושמאים) בטרם רכישת נכסים מסחריים, ניסוח ובחינה של  הסכמי שכירות ארוכי טווח בנכסים מסחריים 

תמיכה

ייצוג בבתי משפט – למשרדינו נסיון רב בייצוג לקוחות פרטיים וחברות בסכסוכים מסחריים בכלל ותביעות בנושא מקרקעין בפרט, שלב הליווי מתחיל בפגישת הכנה והכרות עם הלקוח תוך ניתוח העובדות הרלוונטיות ובחינת הסוגיה המשפטית תוך מתן הערכה כללית של סיכויי ההליך בבית המשפט.   
עורך דין מקרקעין צוואות וירושות

ייצוג ברכישה ומכירה של דירות חדשות מקבלן, דירות יד 2, קרקעות ואדמות חקלאיות, דירות מתמ"א 38,
נכסים מסחריים, עסקאות בין קרובים והעברת דירות במתנה. כמו כן, משרדנו מתמחה בדיני ירושה ועריכת צוואות ומספק שירות מקיף ומקצועי בכל מה שנרשם לעיל.

הליווי של משרדינו בוחן בשיתוף הלקוח עוד טרם חתימת העסקה, את כל האספקטים הנדרשים להבהרת ולהצלחת העסקה לרבות בחינת הזכויות של הנכס, משכנתא, מס רכישה ומס שבח, היטלי השבחה, ובמקרים מורכבים נדרש לערב אנשי מקצוע נוספים כגון שמאים ומהנדסים.
משרדנו מלווה את הלקוח עד לסיומה של העסקה ורישומה במרשם הרלוונטי טאבו, מנהל או חברה משכנת.

מהיר וללא שגיאות

משרדינו מתחייב לעמידה בזמנים בהתאם להסכמות החוזה בין הצדדים. ובנוסף אנו מתחייבים שבמקרה ונדרש חיפזון בטיפול התיק לא נפספס את האותיות קטנות.

תמיכה בגורמים חיצונים

במידה ויש צורך בשירות של איש מקצוע חיצוני, דבר שתלוי באופי וסוג העסקה כמו שמאי או רואה חשבון, משרדנו יירתם לסיוע במידת הצורך.

יחס אישי

יחס אישי במשרדי עורכי דין מתבטא בדברים הקטנים. בנגישות של עורך הדין המטפל בתיק, בגמישות בשכר הטרחה בהתאם למורכבות העניין, במענה מהיר ועוד...

הנציב 39, תל אביב | 079-5740020 | masuarilaw@gmail.com

5/5