אנחנו לשירותך

בבחירת עורך דין לנדל"ן כדאי ללכת על בטוח!

דירות חדשות למכירה מקבלן

מה אנחנו עושים

מתוקף תפקידנו כמשרד עורכי דין המתמחה בתחום הנדלן אנו מספקים שירות לנושאים הבאים: חוזים למכירה, להשכרה, הסכם מכר מול קבלנים, ליווי מלא עד לקבלת הזכויות, תמ"א 38, מיסוי נדל"ן, ביטול עיקולים על נכסים, רכישת קרקעות, הסכמי שותפות, חריגות בנייה, רישום זכויות בחברה המשכנת או בטאבו, ליווי בתיקים בבתי משפט, חוזים מסחריים, דירות בירושה.

שירות עריכת דין עם חיוך

השאיפה שלנו

שמנו לנו למטרה להוציא כל לקוח עם חיוך מפה לאוזן בסוף העסקה. יש נתון מדאיג שמעיד על כך שהמון לקוחות של עורכי דין בתחום הנדל"ן בסופו של תהליך נשארים עם בעיות מהותיות בנוגע לנכס? השאיפה שלנו היא להעניק ללקוחות הגנה מקסימלית על הנכס תוך התגמשות מרוסנת להצלחת העסקה.

האריות של עורכי הדין בנדלן

מי אנחנו

מסוארי עורכי דין הינו משרד המתמחה בתחום הנדל"ן והמקרקעין. המשרד הינו בעל ניסיון רב בתחום וליווה עשרות סוגי עסקאות נדל"ן שונות בשנים האחרונות. עורך דין מסוארי מכיר היטב את המטריה והאותיות הקטנות שמנסים לשרבב במסגרת הסכמי מכר לעסקאות הנדל"ן המגוונות להן נחשף מתוקף עבודתו ויודע איך לתמרן בין הרצוי למצוי כדי לספק את הסחורה ללקוחותיו.

מסחרי

מייצגים את הטוב ביותר

ייצוג בעסקאות (רכישה ומכירה) של נכסים מסחריים משרדינו מבצע בדיקת נאותות – "Due Diligence" בשיתוף בעלי מקצוע (רואי חשבון ושמאים) בטרם רכישת נכסים מסחריים, ניסוח ובחינה של  הסכמי שכירות ארוכי טווח בנכסים מסחריים 

תמיכה

עוזרים לך בזמן הנכון

ייצוג בבתי משפט – למשרדינו נסיון רב בייצוג לקוחות פרטיים וחברות בסכסוכים מסחריים בכלל ותביעות בנושא מקרקעין בפרט, שלב הליווי מתחיל בפגישת הכנה והכרות עם הלקוח תוך ניתוח העובדות הרלוונטיות ובחינת הסוגיה המשפטית תוך מתן הערכה כללית של סיכויי ההליך בבית המשפט.   

ייצוג ברכישה ומכירה של דירות חדשות מקבלן, דירות יד 2, קרקעות ואדמות חקלאיות, דירות מתמ"א 38,
נכסים מסחריים, עסקאות בין קרובים והעברת דירות במתנה.

הליווי של משרדינו בוחן בשיתוף הלקוח עוד טרם חתימת העסקה, את כל האספקטים הנדרשים להבהרת ולהצלחת העסקה לרבות בחינת הזכויות של הנכס, משכנתא, מס רכישה ומס שבח, היטלי השבחה, ובמקרים מורכבים נדרש לערב אנשי מקצוע נוספים כגון שמאים ומהנדסים.
משרדנו מלווה את הלקוח עד לסיומה של העסקה ורישומה במרשם הרלוונטי טאבו, מנהל או חברה משכנת.

מהיר וללא שגיאות

משרדינו מתחייב לעמידה בזמנים בהתאם להסכמות החוזה בין הצדדים. ובנוסף אנו מתחייבים שבמקרה ונדרש חיפזון בטיפול התיק לא נפספס את האותיות קטנות.

תמיכה בגורמים חיצונים

במידה ויש צורך בשירות של איש מקצוע חיצוני, דבר שתלוי באופי וסוג העסקה כמו שמאי או רואה חשבון, משרדנו יירתם לסיוע במידת הצורך.

יחס אישי

יחס אישי במשרדי עורכי דין מתבטא בדברים הקטנים. בנגישות של עורך הדין המטפל בתיק, בגמישות בשכר הטרחה בהתאם למורכבות העניין, במענה מהיר ועוד...

קבל את העדכונים האחרונים שלנו

רוצה לקבל ראשון את העידכונים באתר בתחום המשפטי בנדל"ן ישירות למייל שלך…